Efeler Ligi Baraj Etabı 2. Devre Karşılaşmaları Başlıyor

2018 – 2019 Voleybol Sezonu Efeler Ligi Baraj Etabı 2. devre maçları, yarın (12 Nisan 2019, Cuma), İzmir Atatürk Voleybol Salonu Vestel Venus Spor Kompleksi’nde oynanacak karşılaşmalar ile başlıyor.

11 Nisan 2019 12:44
Efeler Ligi Baraj Etabı 2. Devre Karşılaşmaları Başlıyor

Efeler Ligi Baraj Etabı 2. Devre karşılaşmalarının programı şöyle;

TARİH SAAT MAÇ SALON
12 Nisan 2019 Cuma 16.00 Jeopark Kula Bld. – İnegöl Bld. Atatürk Voleybol Salonu Vestel Venus Spor Kompleksi
12 Nisan 2019 Cuma 18.00 Arhavi Bld. – İkbal Afyon Bld. Yüntaş Atatürk Voleybol Salonu Vestel Venus Spor Kompleksi
13 Nisan 2019 Cumartesi 14.00 İkbal Afyon Bld. Yüntaş – Jeopark Kula Bld. Atatürk Voleybol Salonu Vestel Venus Spor Kompleksi
13 Nisan 2019 Cumartesi 16.00 İnegöl Bld. – Arhavi Bld. Atatürk Voleybol Salonu Vestel Venus Spor Kompleksi
14 Nisan 2019 Pazar 14.00 Jeopark Kula Bld. – Arhavi Bld. Atatürk Voleybol Salonu Vestel Venus Spor Kompleksi
14 Nisan 2019 Pazar 16.00 İkbal Afyon Bld. Yüntaş – İnegöl Bld. Atatürk Voleybol Salonu Vestel Venus Spor Kompleksi

Baraj Etabı Statüsü:

I.Etap müsabakaları sonunda  Efeler Liginde 9., 10. 11 ve 12. sırayı alan takımlar I.Etaptaki puanlarını BARAJ ETABINA taşırlar. 4 Takım (9., 10. 11 ve 12.) 3’er günlük 2 devreli turnuva maçları oynayacaklardır. I.Etaptaki alınan puanlar ile 2 Turnuvadaki alınan puanların toplamı sonunda son iki sırayı alan (11. ve 12.) takımlar 1.lige düşerler.

Kaynak: tvf

Efeler Ligi
STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Galatasaray 32 19 9 4 67 31 +36 66
2. Medipol Başakşehir 32 19 9 4 47 19 +28 66
3. Beşiktaş 32 18 8 6 68 42 +26 62
4. Trabzonspor 32 16 9 7 59 43 +16 57
5. Yeni Malatyaspor 32 13 8 11 46 41 +5 47
6. Atiker Konyaspor 32 9 15 8 39 37 +2 42
7. Alanyaspor 32 12 6 14 35 41 -6 42
8. Antalyaspor 32 12 6 14 35 52 -17 42
9. Çaykur Rizespor 32 9 13 10 45 46 -1 40
10. Fenerbahçe 32 9 13 10 40 43 -3 40
11. Kayserispor 32 10 10 12 33 46 -13 40
12. Sivasspor 32 9 11 12 44 48 -4 38
13. Kasımpaşa 32 11 5 16 50 58 -8 38
14. MKE Ankaragücü 32 10 7 15 34 50 -16 37
15. Göztepe 32 10 4 18 35 41 -6 34
16. Bursaspor 32 6 15 11 26 36 -10 33
17. BB Erzurumspor 32 7 11 14 34 42 -8 32
18. Akhisarspor 32 6 7 19 31 52 -21 25
Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »

33 . Hafta

19 Mayıs, Pazar

16:00 clear.gif Akhisarspor-İstikbal Mobilya Kayserispor

16:00 clear.gif Bursaspor-Göztepe

19:00 clear.gif Aytemiz Alanyaspor-Çaykur Rizespor

19:00 clear.gif Galatasaray-Medipol Başakşehir


20 Mayıs, Pazartesi

20:00 clear.gif MKE Ankaragücü-Demir Grup Sivasspor

20:00 clear.gif Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Fenerbahçe



Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »